Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Terapeutická expedice rodiny

28. 8. 2019 @ 0:00 - 2. 9. 2019 @ 23:59

28.8. – 2.9. 2019

BÍLÉ KARPATY

Terapeutická – každý si neseme nějakou těžkost, trauma, bolest, která nám nedovolí „jít dál“, být takovými, jakými doopravdy jsme nebo bychom chtěli být. Terapie dovolí vynést to, co nás tíží na světlo, prozkoumat, nehodnotit a pochopit.

Expedice – pohyb krajinou, vzdálení se civilizaci, hlubší kontakt s přírodou a se sebou samým, s partnerem, s rodinou. Odloučení od každodenní rutiny vede k sebeuvědomění, bytí tady a teď a prožívání přítomného okamžiku v celé jeho kráse, i náročnosti.

Rodiny – nejužší společenství, nositelé hodnot, výchovy, životního směřování. Pouto nejkrásnější i nejkomplikovanější. Společné bytí nabídne posílení vztahů v celé rodině, ale i mezi partnery, dětmi a sami k sobě.

Šestidenní putování „na těžko“ krásnou a romantickou přírodou Bílých Karpat má podpořit vazbu v rodinách. Nebudeme překonávat stokilometroví vzdálenosti, ale necháme se unášet „proudem divočiny“. Trasa a nároky budou uzpůsobeny potřebám rodin s malými předškoláky i mládežníky.

Na koho se můžete těšit?

  • účastnickou skupinu tvoří rodiny s dětmi od kojeneckého do mládežnického věku v obtížné životní situaci hledající podporu vztahů
  • lektorskou skupinu terapeuti a lektoři z Asociace pro terapii divočinou –
    Jana Švecová, Michal Petr a Lucie Petrová

logo Olomoucký kraj

Tato aktivita je podpořena Olomouckým krajem

Terapie divočinou - Terapeutická expedice rodiny

Podrobnosti

Zahájení:
28. 8. 2019 @ 0:00
Ukončení:
2. 9. 2019 @ 23:59