Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Ženská cesta

26. 8. 2020 - 2. 9. 2020

Milé ŽENY, známé i neznámé.

S radostí a chutí se společně nadechnout čerstvého vzduchu po náročném období korony vás zveme na jedinečnou expedici ŽENSKÁ CESTA 2020.
Po loňském úspěchu opět pořádáme 8-mi denní výpravu s ženami pro ženy pod křídly Terapie divočinou, neboli Wilderness Therapy.
Vydejte se s námi na putování českou krajinou, které bude (jako ostatně většina cest) cestou k sobě. Podnětnou – konejšivou – hravou a zábavnou – o samotě – s druhými – dojemnou – syrovou – inspirativní. Zkrátka takovou, jakou která z nás právě potřebuje.
  • KDY: od 26.8. – 2.9. 2020
  • KAM: oblast Sudet (přesnou trasu odtajníme účastnicím posléze). Vydáme se do hluboké, romantické a člověkem poznamenané krajiny, kterou si divoká příroda bere zpět.
  • PRO KOHO: Výpravu pořádáme s menší skupinou žen do 10 osob. Vítáme jakýkoliv věk, zkušenosti a tělesnou kondici. Potřeba je „základ“: chodím a unesu si batoh s věcmi a jídlem.
  • S KÝM: Se dvěma ženami, Janou a Terezou, které spojuje mimo jiné vášeň pro Terapii divočinou. Pro ty z vás, které o naší asociaci ještě nevíte, podívejte se na webové stránky www.terapiedivocinou.cz nebo na FB Terapie divočinou, kde se dozvíte víc o tomto způsobu práce se sebou a se skupinami.
  • DETAILY: Zřete plakátek s průvodními informacemi v příloze.
  • Přihlásit se můžete přes google formulář zde: https://1url.cz/6zlHj
  • Nemůžete se účastnit, ale napadá vás kamarádka, maminka, sestra či kolegyně, která by z podobné expedice měla užitek? Pošlete jim tento nápad.

Moc se na vás všechny těšíme.

Jana Švecová a Tereza Houšková
za Asociaci Terapie Divočinou a dobrodružstvím v České Republice, z.s.
www.terapiedivocinou.cz

PS: Otázky klaďte dle libosti na wtdivocina@gmail.com. Sdílení, přeposílání e-mailu je vítáno a povoleno. Děkujeme.

Podrobnosti

Zahájení:
26. 8. 2020
Ukončení:
2. 9. 2020
Webová stránka:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEpapHcVjaggSgsk3gtDzMcdKWZdDvspeJsTx6lOtuEZjtzQ/viewform